Dzień Dziecka
Dzień Dziecka to bardzo ważne święto, to święto wszystkich dzieci! Z tej okazji uczniowie klas I-III ozdobili szkolne boisko rysunkami wykonanymi kredą, a podczas długiej przerwy chętni uczniowie tańczyli lubianą „belgijkę”. Rada Rodziców poczęstowała wszystkich orzeźwiającymi lodami, za co bardzo dziękujemy!
A wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości, samych sukcesów i spełnienia marzeń.
Zuzanna Tomsa-Kubiczek




