Gminny Turniej Tenisa Stołowego

11.03.22 odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego do którego nasza szkoła jak co roku przybyła licznie i osiągnęła wysokie wyniki!

  • ALEKSANDRA KOZIOŁ – I miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2011 i młodsi
  • EMILIA SALAWA – III miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2011 i młodsi
  • WOJCIECH MACHNIO – II miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
  • BARTOSZ PATOŁA – III miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
  • IGOR BASAJ – V miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
  • KATARZYNA GRYSCZYK – III MIEJSCE – kategoria dziewczyny rocznik 2009 – 2010
  • OLIVIA GRYSKA – V miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2009 – 2010
  • FABIAN KRÓLAK – V miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2009 – 2010 
  • LAURA GRZESIK – IV miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2007 – 2008
  • PAWEŁ HEŁKA – III miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2007 – 2008

Gratulujemy!

Małgorzata Basaj