Gminny Turniej Tenisa Stołowego
11.03.22 odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego do którego nasza szkoła jak co roku przybyła licznie i osiągnęła wysokie wyniki!
- ALEKSANDRA KOZIOŁ – I miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2011 i młodsi
- EMILIA SALAWA – III miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2011 i młodsi
- WOJCIECH MACHNIO – II miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
- BARTOSZ PATOŁA – III miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
- IGOR BASAJ – V miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2011 i młodsi
- KATARZYNA GRYSCZYK – III MIEJSCE – kategoria dziewczyny rocznik 2009 – 2010
- OLIVIA GRYSKA – V miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2009 – 2010
- FABIAN KRÓLAK – V miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2009 – 2010
- LAURA GRZESIK – IV miejsce – kategoria dziewczyny rocznik 2007 – 2008
- PAWEŁ HEŁKA – III miejsce – kategoria chłopcy rocznik 2007 – 2008
Gratulujemy!
Małgorzata Basaj




