I miejsce Małgosi Buczek w konkursie plastycznym
Uczniowie klas VII i VIII przygotowali prace na konkurs plastyczny organizowany przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie. Należało wykonać pracę plastyczną do dowolnego wiersza Agnieszki Osieckiej. Wiersze były najpierw czytane i interpretowane na zajęciach języka polskiego lub podczas zajęć Koła Miłośników Języka Polskiego, następnie pomysły na prace zostały przedyskutowane na forum klasy. Powstało wiele ciekawych dzieł. Część z nich została wysłana na III Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do wiersza Agnieszki Osieckiej. Małgosia Buczek z klasy VII zajęła I miejsce w kategorii dla uczniów klas VII-VIII. Brawo! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wykonaliście prawdziwe dzieła sztuki.
Zuzanna Tomsa-Kubiczek

