Piernikowe szaleństwo

Tradycyjnie w I niedzielę adwentu na placu przy OSP w Ligocie Turawskiej odbył się kiermasz, na którym można było zakupić zrobione przez uczniów ozdoby oraz pierniki. Klasy 5-8 przygotowały ozdoby bożonarodzeniowe, natomiast klasy 1-4 na lekcjach dekorowały pierniki, które wcześniej upiekły w swoich domach.

Podczas dekorowania bawiliśmy się wspaniale, integrowaliśmy się w zespołach klasowych i poczuliśmy radość zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów klas 1-4 za upieczenie pierników oraz przygotowanie opakowań oraz p. Katarzynie Zawadzie za pomoc podczas dekorowania pierników i ich pakowaniu.

Ewelina Słowikowska