Szkoła do hymnu

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

W środę 10 listopada o godzinie 11:11 każda klasa na chwilę przerwała lekcję, by połączyć się w uroczystym śpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”.

W akcji wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, od tych najmłodszych w oddziale przedszkolnym, po najstarszych w klasie VIII.

Zuzanna Tomsa-Kubiczek