Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3

W pierwszy dzień wiosny w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla klas 1-3. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był: „Świat dziecięcych wartości, czyli wiersze z morałem”. Poziom recytacji był bardzo wysoki. Jury w składzie: p. Jadwiga Korzec, p. Monika Patoła oraz p. Katarzyna Moch stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych. Podium wyglądało następująco:

  1. miejsce:
    • Liliana Heflik, kl. 3
    • Wojciech Marszałek, kl. 2
  2. miejsce:
    • Daria Chwast, kl. 3
    • Oliver Schilk, kl. 2
  3. miejsce:
    • Oliwia Lisy, kl. 1
    • Ewa Buczek, kl. 3

Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! 🙂

Ewelina Słowikowska