Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3
W pierwszy dzień wiosny w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla klas 1-3. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był: „Świat dziecięcych wartości, czyli wiersze z morałem”. Poziom recytacji był bardzo wysoki. Jury w składzie: p. Jadwiga Korzec, p. Monika Patoła oraz p. Katarzyna Moch stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych. Podium wyglądało następująco:
- miejsce:
- Liliana Heflik, kl. 3
- Wojciech Marszałek, kl. 2
- miejsce:
- Daria Chwast, kl. 3
- Oliver Schilk, kl. 2
- miejsce:
- Oliwia Lisy, kl. 1
- Ewa Buczek, kl. 3
Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! 🙂
Ewelina Słowikowska




